Xheni Basho
Xheni Basho

E ka qare👍👍👍💕

Vor 5 Stunden
Ersand Sulo
Ersand Sulo

Super 🔥🔥🔥🔥

Vor 6 Stunden
Danjela Saraci
Danjela Saraci

Super jeni ju dua shummm ♥️♥️♥️♥️♥️🥰🥰🥰

Vor 10 Stunden
emi emi
emi emi

Shpr 🥰🥰

Vor 12 Stunden
Bella Bella
Bella Bella

😢

Vor 17 Stunden
Dritea Laco
Dritea Laco

Hit ka per te qene pergjithmone

Vor Tag
Kujtim Lame
Kujtim Lame

Ma bone mishin kokra kokra o te knofte shpirti nga perhera per at zot ma kepute shpirtin me le shum shume emocion😢😢😢😢

Vor Tag
Arbiensa Shahini
Arbiensa Shahini

Like kush eshte e dashuruar

Vor Tag
Kreku Kreku
Kreku Kreku

❤️❤️❤️❤️👍💞

Vor Tag
Dona Vekcanaku
Dona Vekcanaku

Mos harro ti syte e mi kur une te jem larg 💔💔...nuk i kam harruar syte e tu... shpresoj as ti mos kesh harruar te mite...kemi dhene premtim

Vor Tag
Matilda Daka
Matilda Daka

Kryeveper 💥

Vor Tag
Liliana Leahu
Liliana Leahu

🥰😍🤩😘👏👏👏

Vor Tag
Ejona Prokopi
Ejona Prokopi

TEKSTI Me thërrime e shumë dashuri Nona m'rriti, sot jam djalë i ri Erdhi vakti zemrën me e dorzu Se pa ty s'po muj dot me duru Mezi pres me ja thon nonës Që n'dashni kom ra Ma t'mirën e Shqiptarisë Me ja çu me pa Mezi pres me ja thon nonës Që n'dashni kom ra Masi ajo ka me e pa Ah sa ka me qa Ti diamant, une zemer dukat Nuk du sen, veç me t'pas ty ngat Erdhi vakti zemrën me e dorzu Se pa ty s'po muj dot me duru Mezi pres me ja thon nonës Që n'dashni kom ra Ma t'mirën e Shqiptarisë Me ja çu me pa Mezi pres me ja thon nonës Që n'dashni kom ra Masi ajo ka me e pa Ah sa ka me qa Mezi pres me ja thon nonës Që n'dashni kom ra Ma t'mirën e Shqiptarisë Me ja çu me pa

Vor 2 Tage
gaz xheveshi
gaz xheveshi

Ppppll))))

Vor 10 Stunden
Shqiptariks prishtina
Shqiptariks prishtina

SUPER KANG PO ME PELQEN SHUM BRAVO

Vor 2 Tage
Eyes of an enigmatic soul
Eyes of an enigmatic soul

🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Vor 2 Tage
Lida。
Lida。

Vec kur e mendoj ty me tjt kend🎶🥺

Vor 3 Tage
Robert Gjedia
Robert Gjedia

Ze, melodi, ndjenje dhe tekst! Kenge e bukur! Suksese Lorenc!

Vor 3 Tage
C
C

Kenget e Lorit jane magjike

Vor 3 Tage
ali7437
ali7437

No1... Waww... 😘😘😘👍👍👍

Vor 3 Tage
Ada Likaj
Ada Likaj

Super kenge

Vor 3 Tage
Eda Bullakja
Eda Bullakja

Nje mrekulli. Perfect voice, music etc

Vor 3 Tage
Kreku Kreku
Kreku Kreku

❤️❤️❤️💋😘😘🥰👨‍❤️‍👨

Vor 3 Tage
Zana Borici
Zana Borici

9

Vor 3 Tage
Ornela Memajdini
Ornela Memajdini

J0b

Vor 3 Tage
joanna jona
joanna jona

Me mua e ka 😂😂😂😂 nje gote rehat se kame lan tu pi 😉

Vor 3 Tage
Albert Rrushi
Albert Rrushi

My fav

Vor 4 Tage
Albert Rrushi
Albert Rrushi

❤❤❤❤👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻❤❤❤❤❤❤❤❤👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻❤❤❤❤👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Vor 4 Tage
Albert Rrushi
Albert Rrushi

❤❤❤❤❤

Vor 4 Tage
Flori Sidi
Flori Sidi

😄😄😄😄😄😀😀😀😀😅😅😍

Vor 4 Tage
Kreku Kreku
Kreku Kreku

♥️♥️❤️💋❤️❤️👍

Vor 4 Tage
Edlira Doda
Edlira Doda

💞💞💞💞💞💞💞💞💞

Vor 4 Tage
Anxhi Gerti
Anxhi Gerti

Pse nuk merr pjese te festivali kenges? Do doja shume te degjoja zerin dhe emocionin tend ne Eurovision 😍

Vor 4 Tage
Eljana Buci
Eljana Buci

kengetarja me e bukur ne shqiptari mimoza

Vor 4 Tage
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi

BRAVO.MIREMENGJES FITORE.

Vor 4 Tage
Hanii
Hanii

..

Vor 4 Tage
Danjela Domi
Danjela Domi

Super Hit. Love this song❤

Vor 4 Tage
Pap Kodra
Pap Kodra

underrated 😓😏🙏❤️🇦🇱

Vor 5 Tage
Be Be
Be Be

💖💖💖💖💖

Vor 5 Tage
Muhamedali Kiro
Muhamedali Kiro

Gjithmon me bej te qaj me perlat e tua vella ☺️☺️❤️🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Vor 5 Tage
arminda baro
arminda baro

Ax🍃👺🌺🍃🎂🤑⛄🌲⛱️🌲☃️🌲🏔️🌹🌇

Vor 5 Tage
Kreku Kreku
Kreku Kreku

❤️❤️❤️💋😘😘❤️

Vor 7 Tage
ema elena
ema elena

•Askush •Irkenc Hyka : menzi pres me ja thon nanes qe ndashni kom ra😂🤦‍♀️ •Truni jem : Po ta majti thuj🏹⚔🤦‍♀️😂

Vor 7 Tage
Merivana Bushi
Merivana Bushi

Edhe kujt sidomos babit 😂😂

Vor Tag
Eljana Buci
Eljana Buci

hahahahah

Vor 4 Tage
PUYIOT AITTIRONG
PUYIOT AITTIRONG

ภาพสวย เพลงเพราะครับ

Vor 7 Tage
kelly z
kelly z

Speaks to my soul ❤️

Vor 8 Tage
Denis Denis
Denis Denis

Shum kenge ylle

Vor 8 Tage
Ger hard
Ger hard

Momenti kur nje muzike e trishtuar te ben te ndihesh me mire 💯 Super 🔥

Vor 8 Tage
Vansh
Vansh

Badhiya I love it mast song very fantastic 😍👌🤟💥💟😄

Vor 8 Tage
Mónika Szin
Mónika Szin

🤗

Vor 8 Tage
Dorian Shaba
Dorian Shaba

👏👏👏👏

Vor 8 Tage
Dashuria Lulja
Dashuria Lulja

😔😔😔😭😭😭 è bellissima, ma per chi vive in prima persona la storia è struggente..❤❤❤

Vor 8 Tage
〽Dorina**〽
〽Dorina**〽

🎶🎶🎶😍😍💖

Vor 9 Tage
Vera Morina
Vera Morina

👍👍👍no comment

Vor 9 Tage
Alina Popa
Alina Popa

❤️❤️❤️

Vor 9 Tage
kam mendimin tim
kam mendimin tim

Me eshte fiksuar kjo kenga , dhe une jam ne nje lidhje te shendetshme po prape e ndjej kt kenge 💔💓💓

Vor 9 Tage
Kreku Kreku
Kreku Kreku

❤️❤️🥰🥰💋😘😘👍

Vor 9 Tage
Kreku Kreku
Kreku Kreku

💔💔💔💔💗💗💙👍

Vor 9 Tage
Ibrahim Javed
Ibrahim Javed

What language Is this song?

Vor 9 Tage
Shyqyri Dekavelli
Shyqyri Dekavelli

Kengetar e kompozitor shume i mire

Vor 9 Tage
Suzana Ibrahimi
Suzana Ibrahimi

Ku jekon kur mke Mungu e ke dit nuk kom mujt pat pa,

Vor 9 Tage
Ardian Çoçaj
Ardian Çoçaj

Kjo esht kenga fituse pa diskutim je super kengetar super vokal super njeri bravo suksese je fantastik shpresoj ta fitosh sepse e meriton

Vor 10 Tage
Sofia Sofia
Sofia Sofia

2021 kush e degjon akoma?!😍

Vor 10 Tage
sidorela gjoni
sidorela gjoni

O Zot çfarë këngët Bravo 👏👏👏👏

Vor 10 Tage
Klaos Haldeda
Klaos Haldeda

Ket keng ee plq pa mase esht super fare edhe sot e degjoj😊😊😍😍😍sidomos edhe mami e din😁 A e kendojm bashk ket keng Irkenc. 😁😁??

Vor 11 Tage
Klaos Haldeda
Klaos Haldeda

Supeer fare kenga me e bukur👌😍😍😊

Vor 11 Tage
Erjon Musaraj
Erjon Musaraj

BRAVO IRKENC DHE LORENC. PO E MBUSHIN TREGUN MUZIKOR SHQIPTAR ME BALADA TE PA PARA

Vor 11 Tage
Erjon Musaraj
Erjon Musaraj

Woww kjo Balade duhet ta fitoje Kengen Magjike. Kjo do te jete Histori personale shumkujt. Shume e gjejne veten ketu. Bravooooo

Vor 11 Tage
Angel Angel
Angel Angel

Cfar super zeri wooow

Vor 11 Tage
esi esi
esi esi

I like❤

Vor 11 Tage
Zana Vorpsi
Zana Vorpsi

OK.

Vor 11 Tage
Gzim Gashi
Gzim Gashi

Plpll 0 pool poop llll"lol pppp :) hhblh) bbv

Vor 11 Tage
Behije Fejt5nht56zullahu
Behije Fejt5nht56zullahu

000

Vor 11 Tage
aroma catering
aroma catering

Bravo naçut

Vor 11 Tage
Eduard Hoxha
Eduard Hoxha

Kush më thotë se kush është kjo vajza që shoqeron Irkecin se shum bukur kendoka

Vor 12 Tage
Cristian Mititelu
Cristian Mititelu

Forță Albania from Romania 😙💪💪💪

Vor 12 Tage
Bledi Lamja
Bledi Lamja

Femrat qe lendojn zoti i vraft o zot mos e bofshin piken e hajrit njerzit qe lendojn se ka zot kush lendon do lendohet nje dit jam nda nga femra qe doja me gjith shpirt nga gruja ime jam munu me kriju familie por gabova femer i kam lon zotin

Vor 12 Tage
Bledi Lamja
Bledi Lamja

Sa me i mir te jesh me femrat AQ me keq esht te lendojn te presin ne bes bukshkelse zoti i vraft njerzit qe lendojn ka zot kush lendon do lendohet nje dit se buka qe thyhet nuk ngjitet mo respekte nga bledi nga tirona jetoj ne Siena Italy leku shkon edhe vjen por Robi nuk vjen mo esht e shkrujtme cdo gjo kot nuk thon pac fatin e kurves mos u merzit se Jeta vaxhdon prap suksese vlla Kong shum prekse te uroj tgjith te mirat e ksaj bote muti

Vor 12 Tage
Bledi Lamja
Bledi Lamja

Rrespekte nga bledi nga tirona jetoj ne Siena Italy femrat Jan msu le nji mer nji ka zot kush lendon zoti e vraft mos e bofshin piken e hajrit njerzit qe lendojn se un jam nda nihem keq pa motiv piset tralltaret laviret ndahen pa motiv ka zot se zoti i denoft njerzit qe bejn keq

Vor 12 Tage
Elvisa Kalaj
Elvisa Kalaj

😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐je i madh bravo 👏👏👏👏👏👏👏🙌🙌🙌

Vor 12 Tage
sInDi TuRkU
sInDi TuRkU

Mos ju paftë syri i keq 🧿🧿

Vor 12 Tage
Aria Xhemo
Aria Xhemo

Shume bukur .

Vor 12 Tage